خریداران گرامی ؛ آموزشگاه جامع HSE زیر مجموعه ای از فروشگاه فایل سل(دارای نماد اعتماد الکترونیکی وثبت شده در سامانه ساماندهی)می باشد که از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد و تمامی محصولات قبل از ارسال مورد بررسی قرار میگیرند لذا شما میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاههای امن بانکی نمایید. پس از انجام عملیات خرید علاوه بر امکان دانلود فایل مربوطه به ایمیل شما ارسال میگردد.توجـــــــه : با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط برخی از بانکها در خریدهایی با مبالغ کمتر از5000 تومان خواهشمند است جهت انجام این قبیل خریدها از کارتهای سایر بانکهای بدون محدودیت مبلغ استفاده فرمایید تماس با ما ایمیل: cafehse@yahoo.com واتساپ:تلگرام:09172200234

پاورپوینت ایمنی مخازن تحت فشار

پاورپوینت ایمنی مخازن تحت فشار

پاورپوینت ایمنی مخازن تحت فشار

عبارت مخازن تحت فشار محدوده وسیعی از تجهیزات را در بر می گیرد از تانک های هوا گرفته تا راکتورها . خصوصیت مشترک همه آ نها وجود پوسته ای است که درون آن محتویات تحت فشاری قرار دارد. نگهداری از این پوسته وکنترل فشار درون مخزن دارای اهمیت فراوانی است . با یک برنامه بازرسی منظم ، می توان از بروز خطرات جدی جلوگیری نمود .
این پاورپوینت در ۱۲ اسلاید موارد زیر را تشریح می کند.
الف – فشار بیش از حد
 
ب – دمای بیش ازحد
 
ج-خوردگی و فرسایش
۱.تشخیص ترک خوردگی توسط ذرات مغناطیسی
۲.تشخیص ترک خوردگی توسط جر یان های گرمایی
۳.روش اولتراسونیک
۴.روش رادیوگرافی
نتیجه گیری
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tank-presure-safety_405744_6007.zip125.1k