خریداران گرامی ؛ آموزشگاه جامع HSE زیر مجموعه ای از فروشگاه فایل سل(دارای نماد اعتماد الکترونیکی وثبت شده در سامانه ساماندهی)می باشد که از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد و تمامی محصولات قبل از ارسال مورد بررسی قرار میگیرند لذا شما میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاههای امن بانکی نمایید. پس از انجام عملیات خرید علاوه بر امکان دانلود فایل مربوطه به ایمیل شما ارسال میگردد.توجـــــــه : با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط برخی از بانکها در خریدهایی با مبالغ کمتر از5000 تومان خواهشمند است جهت انجام این قبیل خریدها از کارتهای سایر بانکهای بدون محدودیت مبلغ استفاده فرمایید تماس با ما ایمیل: cafehse@yahoo.com واتساپ:تلگرام:09172200234

دانلود پاورپوینت سیستمهای اعلام حریق

دانلود پاورپوینت سیستمهای اعلام حریق

دانلود پاورپوینت سیستمهای اعلام حریق

آتش سوزی یکی از خطرناکترین پدیدههایی است که روی میدهد و زیانهای قابل توجه جانی و مالی به بار میآورد.

 ما همه روزه شاهد آتش سوزیهایی در نقاط مختلف جهان هستیم که موجب از بین رفتن انسانها و به بار آمدن زیانهای فراوان مالی میگردد. از آنجا که دقایق اولیه شروع حریق دارای اهمیت زیاد و حیاتی میباشد، از طرفی عوامل ایجاد حریق بسیار متنوع بوده و همچنین در تمامی ساعات شبانه روز امکان بروز آن میرود، لذا امروزه سیستمهایی ایجاد گردیده است که میتواند در لحظات اولیه حریق آن را شناسایی کرده و مراتب را به یک مرکز کنترل ارسال نموده و از آن طریق بلافاصله ، توسط آژیر ، به ساکنین اعلام کند و یا با وسیله تلفن به مراکز آتش نشانی خبر دهد. بعضی از سیستمها در صورت لزوم (برای مکانهای حساس) میتوانند بطور اتوماتیک حریق را خاموش کنند.

مطالب ارائه شده برگرفته از دو استاندارد معتبر دنيا يعني NFPA72 و Part 1 و BS 5839 مي باشد. با توجه به حساسيت سيستم هاي اعلام حريق، تمامي فالت ها و آلارم هاي ناخواسته هر سيستم با توجه به نوع آلارم و زمان آن بايستي ثبت گردد تا در هنگام سرويس تجهيزات بتوان مورد اشكال را پيدا نمود و رفع كرد.

این پاورپوینت شامل 30 اسلاید می باشد که موارد زیر را تشریح  می کند.

  • نگهداري و تعميرات اجزا مدار
  • خطا يا آلارم
  • روند نگهداري و تعميرات
  • بازديدها و فعاليت هاي شش ماهه
  • تست هاي ساليانه


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
s-e_182603_7758.zip5.8 MB