خریداران گرامی ؛ آموزشگاه جامع HSE زیر مجموعه ای از فروشگاه فایل سل(دارای نماد اعتماد الکترونیکی وثبت شده در سامانه ساماندهی)می باشد که از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد و تمامی محصولات قبل از ارسال مورد بررسی قرار میگیرند لذا شما میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاههای امن بانکی نمایید. پس از انجام عملیات خرید علاوه بر امکان دانلود فایل مربوطه به ایمیل شما ارسال میگردد.توجـــــــه : با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط برخی از بانکها در خریدهایی با مبالغ کمتر از5000 تومان خواهشمند است جهت انجام این قبیل خریدها از کارتهای سایر بانکهای بدون محدودیت مبلغ استفاده فرمایید تماس با ما ایمیل: cafehse@yahoo.com واتساپ:تلگرام:09172200234

دانلود پاورپوینت ایمنی داربست بندی

دانلود پاورپوینت ایمنی داربست بندی
جهت انجام صحیح موارد ایمنی در امر داربست بندی می بایست به صورت ویژه به موارد ایمنی داربست بندی پرداخت و انجام صحیح موارد ایمنی در آن را به صورت جدی پیگیری نمود. با توجه به اهمیت موضوع امروزه جهت آموزش و بازدید از فعالیتهای مربوط به داربست بندی از افراد ویژه ای استفاده میشود.
این پاورپوینت شامل 80 اسلاید می باشد که تمامی مراحل داربست بندی و ایمنی آنها را در پروِژه های مختلف در عسلویه را توضیح می دهد و شما پس از مطالعه آن با تمامی نکات ایمنی داربست بندی آشنا خواهید شد.
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
scaffolding_163291_8443.zip72k

دانلود پاورپوینت کار در ارتفاع

دانلود پاورپوینت کار در ارتفاع در اين دوره ما بر روي اين موضوعات بحث خواهيم کرد :  1- شرايط کاري که خطر سقوط از ارتفاع را در پي دارد  2- راهکارهائي که ميتوان از اين خطر سقوط جلوگيري نمود. وسايل و تجهيزات ايمني جهت کار در ارتفاع متنوع و هر کدام براي محيطي خاص در نظر گرفته شده اند.      از جمله آنها  .1 کمربند ايمني  يا   Harness .2سکوي بالا بر يا   Elevated ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,000 تومان